Muratpaşa’dan Sokak Basketbolu Turnuvası

Muratpaşa Belediyesi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100’üncü yıl dönümü anısına sokak basketbolu turnuvası düzenledi.
Bu haber 269 kere okunmuş.28 Mayıs 2019, Salı - 19:37

Muratpaşa Belediyesi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100’üncü yıl dönümü anısına sokak basketbolu turnuvası düzenledi. Turnuvada dereceye giren takımlar, törenle kupalarını aldı. 

Muratpaşa Belediyesi’nin 75’inci Yıl Spor Tesisinde düzenlenen turnuvada 4 ayrı kategoride 21 takım mücadele etti. 80 sporcunun katıldığı sokak basketbolu turnuvasında oldukça çekişmeli geçen maçlar sonucunda her kategoride ilk 3’e giren takımlar düzenlenen törenle kupalarını ve katılım sertifikalarını aldı. Turnuvada 18 yaş kategorisinde Bibipyapamayanlar, Predators ve Papatyalar ilk üçte yer alırken 16 yaş kategorisinde Biraz Hırs, Mezozfer ve Top Arkadaşları, Ozan Turaç ve Saz Ekibi ilk üç sarıyı oluşturdu.

Turnuvanın 14 yaş kategorisinde ise ilk üç, Muratpaşa Raptors, Eldeniz Team ve Boğaziçi State Wariors’dan oluşurken 12 yaşta Milwakie, Golden State, Paşanın Aslanları dereceye giren takımlar oldu. 

 

Etiketler: Antalya   Muratpaşa   belediye   sokak   basketbol   turnuva  

Yorumlar

YazarlarTümü
AnketTümü
WEB SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ ?
 
haber yazılımı: buki