Mükemmel Diyetin Sırrı Cambridge Weight Plan

Birleşik Krallık’ın kilo kontrolü danışmanlık şirketi Cambridge Weight Plan, Türkiye'de potansiyel iş ortakları ve distribütörler arıyor.
Bu haber 417 kere okunmuş.01 Haziran 2018, Cuma - 23:08

Birleşik Krallık’ın kilo kontrolü danışmanlık şirketi Cambridge Weight Plan, Türkiye'de potansiyel iş ortakları ve distribütörler arıyor. Kusursuz diyeti geliştirmek amacıyla yola çıkan biyokimya uzmanı Dr. Alan Howard ve meslektaşı Dr. Ian McLean-Baird tarafından kurulan Cambridge Weight Plan, öğün yerine geçen gıda ürünleri üreterek etkili bir kilo kontrolü yönetimi için altı aşamalı bir program sunuyor.

30 yıldır insanların sağlıklı bir bedene kavuşabilmesi için çalışmalarını yürüten firma, bünyesinde bulunan danışmanlar aracılığıyla esnek uygulanabilir beslenme programları hazırlıyor.  Bire bir hizmet veren danışmanlar, farklı yaşam tarzlarına uyum sağlayabilecek kilo kontrolü programları ile esnek çözümler sağlıyor.  Danışmanlar, yaşam tarzlarına uygun kişiselleştirilmiş bir kilo kaybı planı oluşturmak için müşterilere bire bir destek sunuyor. CWP, günde 450 kcal ila 1500 + kcal arasında değişen çok sayıda besleyici dengeli programlarının her biri lezzetli ve düşük kalorili diyet ürünlerinden en az birini içeriyor.

Kişiye özel hazırlanan plan danışmanlar rehberliğinde adım adım ilerliyor. Süreç, hazırlık, kilo verme, koruma ve uzun süreli kilo yönetimi olmak üzere dört aşamadan oluşuyor. Danışmanlarla yürütülen görüşmeler doğrultusunda kişisel tercihler ve alışkanlıklar uygun bir takvim hazırlanıyor.

Dünya çapında hizmet verdiği pazarların büyük bir bölümünde bağımsız çalışanları olan Cambridge Weight Plan, farklı ülkelerin kültürel değişimlerine uyum sağlamaya önem veriyor. 44 ülkede seçkin distribütörlere sahip olan ve Türkiye’de İngiliz Ticaret Odası (BCCT) aracılığıyla Türk pazarı hakkında bilgilen firma, iş planı oluşturup geliştirmek için Türkiye'den uzun vadeli bir ortak arıyor.

Etiketler: mükemmel   diyet   sır   Cambridge   Weight   Plan  

Yorumlar

YazarlarTümü
AnketTümü
WEB SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ ?
 
haber yazılımı: buki