GO Güldeniz Odabaş Ana sponsorluğunda Tanıtım Production tarafından bu yıl 20.'si düzenlenecek olan  Miss Mediterranean 2019 Güzellik yarışması start aldı.

Türkiye genelinde birçok yerli ve yabancı ünlünün cilt bakımlarını ve makyajını yapan ünlü estetisyen Güldeniz Odabaş, bu yıl 20.si düzenlenecek olan Miss Mediterranean yarışmasının ana sponsorluğunu üstlendi.

Muğla Fethiye'de ve Antalya'da  GO Markasıyla  Güzellik bakım merkezleri olan ve çok yakında İzmir'de şube açacaklarını belirten Güldeniz Odabaş, "Bu yıl 20.'si düzenlenecek olan Türkiye'nin geleneksel yarışması Miss Mediterranean'a ana sponsor olmaktan son derece mutluyum.  Bölgemizin ve ülkemizin tanıtımına katkı sağlayan ulusal bir etkinliğin ana sponsoru olmak bana gurur verdi" dedi. 
   
20 yıldır geleneksel olarak düzenlenen Miss Mediterranean Güzellik yarışmasının aday kayıtları başladı ve 29 Haziranda sona erecek. Katılımın her yıl olduğu gibi ulusal olduğunu belirten yarışmanın organizatörü Ali Bulut, Türkiye' nin en güzel kızını seçeceklerini söyledi. Yarışmasının finali ise 14 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleşecek.