Tüketicilerin ihtiyaçlarına hızla yanıt veren perakende elektrik sektörünün öncü şirketlerinden CK Enerji Akdeniz Elektrik, müşterilerine bir avantaj daha sunuyor. DenizBank ile yapılan işbirliği çerçevesinde elektrik faturalarını fastPay üzerinden ödeyen tüketiciler fatura bedelinin yüzde 5’i kadar avantaj elde ediyor.

Türkiye genelinde akıllı telefon sayısı ile birlikte mobil ödeme imkânları da hızla gelişiyor. Yüksek müşteri memnuniyetini hizmetlerinin odak noktasına koyan ve tüketicileri için teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden CK Enerji Akdeniz Elektrik, DenizBank tarafından hayata geçirilen ve akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirilen fastPay ile elektrik faturası ödeme sürecini başlattı. 

Bu sayede tüketiciler elektrik faturalarını çok daha hızlı ödeme imkânına kavuşurken bu sırada avantajlara da sahip olacak. 16 Ağustos-31 Aralık 2018 tarihleri arasında elektrik faturasını söz konusu mobil uygulama üzerinden ödeyecek olan müşterilerin her faturanın yüzde 5’i kadar bir bedeli cebinde kalacak.

DenizBank ile yapılan işbirliği çerçevesinde 1.7 milyon müşteriye hizmet veren CK Enerji Akdeniz Elektrik aboneleri, bu uygulama üzerinden ödenen her elektrik faturası için ayda 7,5 TL’ye varan bir avantaj sağlayabilecek. Akıllı telefon kullanıcılarının AppStore ve Google Play’dan ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabileceği fastPay uygulaması ile tüketiciler herhangi bir taahhüt altına girmeden ‘indirim’ hakkına sahip olacak. Söz konusu indirim tutarı, faturanın ödenmesi sonrasında kullanıcının fastPay bakiyesine yüklenecek. Aboneler, yüklenen bu bakiyeyi istediği gibi harcama imkânına sahip olacak.